Herbalife kayıt formu doldurduktan sonra müşteri temsilcilerimiz, 24 saat içerisinde formda belirtmiş olduğunuz numaradan size ulaşacaktır.

HERBALİFE ÜYELİK BAŞVURU FORMU

  •  Herbalife ürünleri sadece yetkili distribütörler tarafından satılmaktadır.
  • E-ticaret ve Pazaryerleri gibi sitelerde satılan ürünler, Sahte ,replika, orjinal olmayan ,son kullanma tarihi geçmiş veya son kullanma tarihi bitmeye yakın ürünlerdir.
  • Orjinal olmayan sahte ve SKT tarihi geçmiş ürünleri yüksek indirimlere bu tarz sitelerden satın almayınız .
  • Herbalife üyelik sistemine katılmanız durumunda, sizlere özel oranlarda indirim ve puan sağlanacaktır.
  • Herbalife üyelik sistemine katılmanız durumunda ilk alışverişinizden itibaren %15 ile % 50 arasında İndirim hakkına Sahip olabilirsiniz

  Herbalife ürünlerinin büyük alışveriş sitelerinde satışı yasaktır. Herbalife Türkiye pazaryerleri ve e-ticaret platformlarındaki satıcılara sürekli olarak yasal işlem başlatmaktadır.Bu tarz yetkisiz satış gerçekleştiren yada sahte Replika ürün satan satıcılara itibar etmeyiniz.

  Ürünler doğrudan Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.Büyükhanlı Plaza, Küçükbakkalköy Mah. Defne Sk. No:334752 Ataşehir
  İSTANBUL adresinden tarafınıza gönderilmektedir.

  blank

  İsterseniz Ayrıcalıklı Müşteri Olun İsterseniz Distribütör Seçim Sizin..

  Hediyeli Başlangıç Üyelik Paketi

  • Ayrıcalıklı müşteri olmayı seçin %25′ den başlayan indirimler ile Herbalife ürünlerine sahip olun .
  • İsterseniz Herbalife Distribütör olun işinizi kurun ve temel araç ve ürünlerden oluşan başlangıç paketinizi sipariş edin.
  • İsterseniz Ayrıcalıklı Müşteri olup Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşterisi Olmanın Avantajlarını Keşfedin

  Herbalife Nutrition Üyesi olmanın temel avantajları şunlardır:

  • Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.
  • Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.
  • Dilerseniz Part-time Dilerseniz Full-time olarak bu fırsatı değerlendirebilirsiniz
  • Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.
  • Tüm dünyada 98’den fazla ülkede bulunan geniş üye ağına katılacaksınız.
  • Ücretsiz Eğitimler seminerler ve tatillerden faydalanabileceksiniz.

  Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.

  Herbalife Distribütörü Olmak İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  Herbalife a Ne Kadar Zaman Ayırmalıyım ?

  Herbalife Nutrition bu konuda sizlere herhangi bir kısıtlama getirmez. İsterseniz tüm gününüzü,isterseniz günde 1 saatinizi ayırın tamamen zaman yönetimi size aittir.İster Ek iş olarak İsterseniz tam zamanlı olarak Herbalife Nutrition Distiribitörlüğü yapabilirsiniz.

  Ürün Satarak Ne Kadar Para Kazanırım ?

  Para Kazanma,organisazyon kurma tamamen size bağlı olan bir durumdur. Aylık 1.000 TL kazanan üyelerimizde vardır 40.000 TL kazanan da 400.000 TL ve üzeri kazanç sağlayan üyelerde bulunmaktadır. Bu durum tamamen sizin performansınıza,gayretinize ve girişimciliğinize bağlı olan bir durumdur.

  Daha Çok Ürün Satarsam İndirim Oranım Yükselir mi ?

  İndirimli satın aldığınız Herbalife Nutrition ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz. Bu işe başladığınızda ilk indirim oranınız yaklaşık %25’tir.

  Ne kadar çok ürün satışı yaparsanız, indirim oranınız o kadar yükselir, maksimum indirim tutarı %50 indirimdir. Örneğin, Herbalife Nutrition’ın en çok satan ürünü olan Formül 1’deki ilk indirim aşağıda gösterilmektedir:

  • Bu ilk indirimden alıp Önerilen Müşteri Satış Fiyatı üzerinden 10 adet Formül 1 satarsanız, vergileri de ödeyerek, masraflar öncesinde yaklaşık 500TL kazanırsınız. %50 indirim tutarına ulaştığınızda ise aynı şatış tutarından yaklasık 1000TL kazanç elde edersiniz.
  • Sponsor olduğunuz kişilerin satışlarından da para kazanabilirsiniz.
  • Sponsorluk kavramı sizin firma ile tanıştırdığınız satış yapmayı öğrettiğiniz ürünleri tanıttığınız kişi anlamına gelmektedir.
  • Ancak yalnızca yeni kişileri işe katarak veya birine sponsor olarak para
   kazanamazsınız. Hem Satış Yapmalı hemde organizasyonunuzu inşa etmelisiniz.

  Ya Bu İşi Yapamayacağımı Fark Edersem?

  • Distribütörlüğünüzü dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İlk 90 gün içindeyseniz de Distribütörlüğünüzü iptal ederek Herbalife Nutrition Üye Paketinizin tam iadesini alabilirsiniz.
  •  Distribütörlüğünüzü iptal ederseniz, son 1 yıl içinde satın aldığınız açılmamış ürünleri bize göndererek tüm tutarı iade alabilirsiniz. Gönderimini yapacağınız iade ürünlerinin nalkiye ücretini de Herbalife Nutrition olarak bizler karşılıyoruz.

  Sponsor Olunan Distribütörlerin Satışlarından Ne Kadar Kazanırım?

  2020 Yılında örnek verildiğinde ;

  • 1371 distribütör ortalama 14.371 TL’den fazla kazanırken.
  • 137 Distribütör 214,361 TL’den fazla kazanmıştır

  Ayrıcalıklı Müşteri Olanlar İçin Sıkça Sorulan Sorular

  Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Nedir?

  Ayrıcalıklı müşteri olmak için üye olmalısınız. Kayıt işlemi ücretsizdir. Kayıt olduktan sonra direkt olarak her üründe %15 indirim hakkı kazanabilirsiniz.

  • Herbalife Nutrition’da satılan her ürünün bir puanı vardır. Satın almış olduğunuz ürünlerin puanı toplamda 100 olunca indirim oranınız %25 olur.
  • Satın almış olduğunuz ürünlerin puanı toplamda 500 olunca indirim oranınız %35 olur.
  • Örnek verecek olursak kilo verme programında shake , çay ve aloevera içeceği bulunmaktadır. 2 adet shake ( 47.9 puan ) , 1 adet 100 gram çay ( 34.95 puan ) ve 1 adet aloe vera içeceği ( 24.95 puan ) etmektedir.
  • Puanları topladığımız da ( 107.8 ) olmaktadır ve 1 aylık kilo verme seti ile 100 puanı geçerek %25 indirim kazanabilirsiniz.
  • 500puan 5 Müşterilik ürün anlamına gelmektedir. Yani 5 müşterilik satış yaptığımızda yada 5 aylık ürün aldığımızda %35 indirim hakkına sahip oluruz.

  Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Nasıl Olunur?

  Herbalife ayrıcalıklı müşteri olarak almış olduğunuz her üründe indirim kazanabilirsiniz ayrıca birçok hediye ve promosyondan yararlanabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra yapacağını alışveriş büyüklüğüne göre %15 ila %35 arasında indirimden yaralanabilirsiniz.

  Kayıt işlemi için sitemizde yer alan numaralar üzerinden bizlere ulaşmanız yada yukarıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

  Herbalife Ürünleri İle Kilo Vermek Mümkün Mü?

  Herbalife ürünlerini kullanarak kilo verebilirsiniz.Herbalife ürünlerini kullanarak kiloda alabilirsiniz. Bu durum değişkenlik gösterebilir. Her bireyin metabolizması farklıdır ve bireye özel ürünler ve öğünler hazırlanması gerekmektedir.Amaca yönelik ürün seçilmeli ve uygun program ile kullanılmalıdır

  Bizlere ulaştığınız takdir de vücut analizi , öğün planlama ve hangi ürünleri kullanmanız gerektiğini konusunda tavsiyelerimizi iletiyoruz.

  Herbalife Ürünlerinin Yan Etkileri Var Mı?

  Herbalife ürünlerinin içinde herhangi bir kimyasal ürün bulunmamaktadır. Herbalife Nutrition sağlıklı beslenme ürünleri satan bir firmadır. Ürünlerimiz satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ülkelerde gerekli Bakanlıklarca ONAYLI olarak satılmaktadır .Ürünleri sipariş etmeden önce sitemizde yer alan numaralardan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Sizlere uygun olan ürünler konusunda yönlendirmeler yapmaktayız. Almış olduğunuz ürünleri herhangi bir bilgi almadan kendi isteğinize göre kullanmamalısınız.

  blank

  Ürünlerde %25 İndirim Kazanın

  Satış Yapın Yüksek Kazançlar Elde Edin

  İster Fulltime olarak yapın, ister ek iş olarak para kazanın. Herbalife bu konuda bağımsız üyelerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Üye olarak ciddi ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
  •  Dünyanın dört bir yanında sizin gibi düşünen milyonlarca insanın tutkusuna ortak olun. Beslenme alanında dünyanın önde gelen bilim insanları tarafından geliştirilen ürünlere erişimin yanı sıra uzman eğitim ve destek hizmetlerinden yararlanın.

  •  Ürünlerimiz mağazalarda ya da süpermarketlerde satışa sunulmamaktadır Tüm satış faaliyetleri yalnızca bağımsız Herbalife Nutrition Distribütörleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

  •  Koçluk, mentörlük ve arkadaşlık ilişkisini aynı anda kurun. Müşterilerin eski alışkanlıklarını geride bırakmalarına, beslenme alışkanlıklarını iyileştirmelerine ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olun.

  •  Herbalife Nutrition Fırsatını benzersiz kılan, müşterilerin koçlarına ve Distribütörlerine atfettikleri değerdir. Şimdi aramıza katılın ve fark yaratın.

  blank